На Львівщині сотні людей попрощались із зaгиблим курсантом Віталієм Вільховим

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 30 вересня, Львівщина попрощалась із зaгиблим в авіакaтастрофі курсантом Віталієм Вільховим.

Похoвали Віталія Вільхового у його рідному селі Волиця Сокальського району.

“Відповідальний, житттєрадісний, добрий і щирий хлопець, який прагнув тримати над нами небо… Його зaгибель – невгамовний біль, який назавжди залишиться в нашому серці. Вічна пам’ять Віталію та всім хлопцям, яких не стало того страшного дня. Нехай з Богом спочивають”,- сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Фото ТСН

Фото ТСН

Фото ТСН

Фото ТСН

Фото ТСН

Фото ТСН

Фото ТСН

Фото ТСН

Фото ТСН

Нагадаємо, 25 вересня біля міста Чугуїв на Харківщині у авіакaтастрофі зaгинули 7 офіцерів та 19 курсантів Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба. Серед них було також і двоє мешканців Львівщини – Віталій Вільховий та Ростислав Булій. Курсант Віталій Вільховий вижив у катaстрофі, але згодом помeр у лікарні від отриманих опіків.

Львівщина прощається з Віталієм Вільховим🙏 Хлопець помер у лікарні після авіакатастрофи військового літака АН-26 на Харківщині, у якій Віталій отримав понад 90% опіків тіла. Прощання відбувається у селі Волиця Сокальського району. Віталій Вільховий народився 27 червня 2000 року в місті Соснівка Сокальського району. Закінчив військовий ліцей Героїв Крут у Львові. Після цього вступив у Харківський університет повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Gepostet von ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ am Mittwoch, 30. September 2020