На Львівщині повернули у власність держави майнові комплекси вартістю 54 млн грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині приватне акціонерне товариство незаконно зареєструвало право власності на будівлі та споруди, площею 31 тис. м². У суді довели незаконність реєстрації вартістю близько 54 млн грн, пише Твоє Місто.

Як стало відомо Tvoemisto.tv, йдеться про майно одного з колишніх дочірних підприємств ДАК «Хліб України». Ще у 2022 році Господарський суд Львівської області ухвалив рішення про повернення комплексів державі, однак право власності зареєстрували лише зараз. За матеріалами прокуратури у суді довели незаконність реєстрації права власності на будівлі і споруди. Підставою позову стали незаконні рішення про оформлення та реєстрацію права власності на нерухоме майно.

«Приватне акціонерне товариство не мало права звертатись до органу місцевого самоврядування, для внесення рішень про оформлення та реєстрацію права власності, а останній видавати такі рішення та свідоцтва, на підставі яких здійснено реєстрацію права приватної власності», – йдеться в повідомленні.

Суд задовільнив позовні вимоги в повному обсязі та визнав незаконними дані рішення та свідоцтва про право власності відповідача. Відтак, державі повернули права власності на майнові комплекси у Стрию.