На Львівщині почали виготовляти військову техніку за стандартами НАТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Після перерви у роботі у Дрогобичі відновив роботу завод автокранів. Тут виготовляють військові крани та екскаватори, які нічим не поступаються за якістю та потужністю іноземним.

Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міськради.

Особливістю цього заводу, за словами дирекції, є те, що в Україні таке підприємство єдине, а його продукція відповідає стандартам НАТО.

Зараз налагоджено співпрацю зі Збройними Силами України. Українська армія вперше отримає вітчизняний військовий автокран КТА-25 на шасі КрАЗу і вітчизняний військовий екскаватор ЕОВ4421МУ.

Як пояснили на підприємстві, такий кран споживає менше палива, є більш потужним та простішим у керуванні. Його технічні можливості дозволяють ефективно працювати у зоні проведення військових дій. Сучасна вітчизняна техніка нічим не поступається тій, яку виробляють у сусідніх країнах. Суттєвою перевагою для покупця є й технічне обслуговування.

Демонстрація продукції заводу автокранів у Дрогобичі

Демонстрація продукції заводу автокранів у Дрогобичі

Gepostet von Дрогобицька міська рада am Mittwoch, 9. September 2020

Обговорюючи ситуацію на заводі, керівництво закликало міського голову сприяти у лобізмі інтересів та захисті вітчизняного виробника на всіх рівнях влади. Для Дрогобича та майбутньої ОТГ, відновлення роботи заводу – нові робочі місця та податки до бюджету.

Фото Дрогобицької міської ради

Фото Дрогобицької міської ради

Фото Дрогобицької міської ради

Фото Дрогобицької міської ради

У День міста, 21 вересня, техніку презентуватимуть для огляду громади та гостей.

Share.