Неділя, 16 Червня

На Львівщині почали капітальний ремонт дороги до озера Задорожнє

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Миколаївському районі Львівської області триває капітальний ремонт автомобільної дороги Дроговиж – Дубина. Про це повідомила Львівська ОДА.

Роботи виконує ТОВ “АЛОВ-БУД”. Підприємство зареєстроване у 2017 році у Миколаївському районі. Його керівником та власником є Вугар Гаджиєв, громадянин Азербайджану.

Ціна договору становить 16,4 млн гривень. З них – 8,5 млн – це  субвенція (дотація місцевому бюджету) із Державного дорожнього фонду. Про це випливає з інформації договору, опублікованого на сайті ProZorro.

“В межах капітального ремонту заплановано прокласти нове асфальтобетонне покриття від траси Т-14-25 до озера Задорожнє. Кошти на капітальний ремонт цієї дороги передбачено у сумі понад 8,5 млн грн з Державного дорожнього фонду у рамках програми Велике будівництво”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

До тендерної пропозиції також долучались такі провідні компанії як ТОВ “Автомагістраль-Південь” та “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ”, однак запропонували на 6 млн гривень дорожчу ціну.

Дорога перебувала в жахливому стані. Ця ділянка була вся у ямах, коліях та покрита шаром пилу і землі, що розносилось після руху автомобілів та створювало небезпеку. Тож очікуємо можливість якісного та комфортного добирання вже в наступному сезоні.

Озеро Задорожнє стало чи не найпопулярнішою водоймою львів’ян за останні роки. Сюди можна добратись електричкою або ж автомобілем саме цією дорогою. Кожні вихідні у теплу пору року тисячі людей на автомобілях приїжджають на це місце, аби погрітись на сонці та поплавати у чистій воді.