П’ятниця, 19 Квітня

На Львівщині переселенка народила дитину у кареті «швидкої»: це шоста дитина в родині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Дівчинка вагою близько 2900 г з’явилася на свят у кареті «швидкої допомоги». Її мама – 38-річна вимушена переселенка із Запорізької області. Малючка стала шостою дитиною у родині.

Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, пише Вголос.

Як розповіла фельдшерка з медицини невідкладних станів Ганна Яремчук, бригада невідкладної допомоги виїхала на виклик у село Борятино Мостиського району.

Родина мешкала тимчасово у чужій хаті. Медиків зустріли перелякані діти, які питали що ж буде з мамою.

«Взяла жінку в машину, почала з вимірювання тиску. Обмінної карти чи результатів інших обстежень у пацієнтки не було. Тиск – 200/100 мм рт.ст. й тахікардія. А це означає, що якщо їй не нормалізувати тиск, щоб він був хоча б наближений до норми, до того ж в найкоротші терміни, то може початися еклампсія (судоми, які супроводжують вагітних під час таких пологів) або прееклампсія. І тут є велика загроза. Ти не знаєш, чи хворіє вона на цукровий діабет, треба випитати багато інформації, зібрати анамнез», – розповідає фельдшерка.

«Швидка» вже доїжджала до Гостинцева, коли у жінки почалися стрімкі пологи. У жінки не було потуг, скаржилася лише на біль у спині. І раптом кричить: «Ой, тисне!».

Допоки бригада медиків доїхала до районної лікарні у Мостиськах, на грудях у мами вже лежала новонароджена дівчинка.