Понеділок, 4 Березня

На Львівщині мешканцям заборонили відвідувати ліси пішки або на авто

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Максим Козицький заборонив мешканцям Львівської області відвідувати ліси пішки або на авто.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького №48/22 від 4 квітня 2022 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням заборонив населенню відвідувати ліси на території Львівської області та в’їжджати до них на авто на час дії воєнного стану в Україні.

“З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж в лісах і мінімізації їх наслідків заборонити відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Львівської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком транспортних засобів ЗСУ, командування видів, окремих родів військ (Сил) ЗСУ, управління оперативних командувань, Дерприкордонслужби, Держслужби транспорту, Держслужби спеціального зв’язку, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Управління держохорони, МВС, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період воєнного стану” – йдеться у розпорядженні.

«Наголошую, що це вимушені заходи, оскільки Україна перебуває у воєнному стані. І грибами, і ягодами, і квітами, і ароматом хвої – усім зможемо насолодитися сповна. Після нашої перемоги. Уже незабаром», – додав Максим Козицький.

Також Козицький доручив районним військовим адміністраціям провести роз’яснювальну роботу серед населення.