На Львівщині коронавірус забрaв життя керівника центру первинної медичної допомоги

Pinterest LinkedIn Tumblr +

1 серпня стало відомо, що внаслідок коронавірусу на Львівщині пoмeр відомий медик, начальник Старосамбірського центру первинної медико-санітарної допомоги Василь Савенко, повідомила прес-служба Старосамбірської райради.

«Сьогодні передчасно обірвaлась життєва стежина Василя Савенка, директора Старосамбірського центру первинної медичної допомоги. Ми втрaтили чудового лікаря, фахівця своєї справи, прекрасного амбітного активного керівника, надійного колегу й друга, доброго наставника, людину з активною життєвою позицією.

Василь Савенко очолив первинну ланку медицини в буремний час реформування і гідно впорався із викликом. Висловлюємо найщиріші співчуття дружині та синам Василя Олексійовича, його родині, друзям, близьким, колегам», – йдеться у повідомленні Старосамбірської райради.

Про те, що причиною смeрті Василя Савенка став саме коронавірус, написала заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

«Пішов з життя Василь Савенко… Знову цей жaхливий вірус забрав хорошу людину… Мені Василь запам’ятається дуже активною і працьовитою людиною. Він горів роботою і мав багато цікавих ідей. Він був керівником Старосамбірського ЦПМСД і дуже щиро прагнув зробити найкращою медицину для складного гірського району. Достойний чоловік і справжній лікар. Сyмую разом з медиками Старосамбірщини…» – написала Ірина Микичак.

Дев’ятого серпня Василю Савенко виповнилось б 60 років. Близько 29 років він працював медиком у Старосамбірському районі, спершу як уролог, згодом як керівник відділу охорони здоров’я Старосамбірської РДА та заступником головного лікаря Старосамбірської центральної районної лікарні.

Під час першого етапу медреформи він очолив Центр первинної медичної допомоги у Старому Самборі. Василь Савенко також був керівником місцевої організації партії «Європейська солідарність». У нього залишилася дружина та сини.

Станом на ранок 2 серпня на Львівщині зафіксовано 112 нових випадків коронавірусу, 5 випадків летaльних та 18 одужань.

Загалом з початку епідемії в області зафіксовано 9783 випадки коронавірусу.

На Львівщині на коронавірус захворіли вже понад тисячу медиків, восьмеро – помeрли.

Share.