На Львівщині ДСНС з безпілотником спіймала 7 паліїв трави та виписала їм штрафи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Для тих, «господарів», які хочуть спалювали сухостій на своїх присадибних ділянках, у полях, біля хат – задумайтесь чи маєте зайві гроші.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області, передає 032.ua.

Підпали караються законом у вигляді штрафу:

  •  для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн
  •  для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн

На цих вихідних в Львівському районі працювала рейдова група. До складу якої входили працівники ДСНС Львівщини та Національної поліції.

В першу чергу із населенням проводилась роз’яснювальна робота. Громадянам роздавались інформаційні листівки, щодо заборони спалювання сухої трави та небезпеки, яку несуть такі пожежі.

Однак, вході проведення рейду було складено 7 адмінпротокол за спалювання сухої рослинності. Для пошуку порушників, був залучений безпілотник. Варто зазначити, що безпілотники активно застосовуються ДСНС. Так, як переглядаючи обстановку за допомогою дронів, рятувальники значно заощаджують час, що є дуже ефективно.

“Слід пам’ятати, що під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань”, – підкреслили у ДСНС.