Понеділок, 22 Липня

На Львівщині через онлайн-аукціон здають в оренду приміщення в амбулаторії

Оренда комунального майна дозволяє громадам під час війни заробляти гроші до місцевого бюджету. А бізнесу — знаходити приміщення під власні потреби.

У селі Нижня Яблунька Львівської області через систему «Прозорро.Продажі» можна орендувати приміщення в амбулаторії. Одноповерхова будівля розташована на вулиці Квичівський горб, 2.

Це комунальний об’єкт площею майже 20 квадратних метрів (конференц-зала та вбиральня). Є електрика, вода, каналізація та електричне опалення. Стан — після ремонту. Термін оренди — 5 років, суборенда не дозволена.

Використовувати приміщення можна в будь-яких цілях. Наприклад, щоб відкрити аптеку, відділення банку або пошти — обмежень щодо цього немає. 

Стартова орендна плата становить понад 6,5 тисячі гривень за місяць. Подавати заявки на участь в онлайн-аукціоні можна до 2 липня. Торги відбудуться 3 липня.

Чому «Прозорро.Продажі»?

Онлайн-аукціони дозволяють громадам виставляти своє майно на торги й залучати додаткові кошти до місцевого бюджету. 

У Львівській області від початку повномасштабної війни провели понад 930 аукціонів з оренди комунального майна. Торги принесли громадам загальний дохід у майже 6,6 мільйона гривень.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.