Неділя, 26 Травня

На Львівщині 9-річна незряча співачка зібрала для ЗСУ понад 650 тисяч гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській області дев’ятирічна незряча співачка Анна-Марія Герман зібрала для ЗСУ понад 650 тисяч гривень від початку повномасштабної війни. Жителька Комарного передає кошти для потреб військових на фронт. Про це повідомила Львівська районна державна адміністрація у Facebook.

За кошти, які дівчина назбирала завдяки своєму таланту, ЗСУ передано дрон, автомобіль, рації медичної допомоги, одяг, взуття, термобілизну та харчові продукти.

Дівчинка невпинно розвиває свій талант. Окрім навчання в школі, Анна-Марія Герман займається грою на бандурі. Школярка бере участь у різних конкурсах і здобуває призові місця.

З моменту повномасштабного російського вторгнення вона вирішила, що хоче підтримувати ЗСУ. Дівчина розпочала волонтерити: співала у містах, селах району, у церквах, збираючи у такий спосіб кошти для допомоги українським воїнам.

“Старший брат Анни-Марії, Богдан Бражник – військовий. Тому дівчинка хотіла якомога більше зробити для таких мужніх хлопців, як він, що захищають нас на передовій. Зараз брат дівчинки – на лікуванні на Львівщині після поранення”, – зазначили в адміністрації.