Понеділок, 15 Квітня

На Львівщині 9-річна дівчинка продала свої іграшки, щоб підтримати ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У місті Новояворівськ, що у Львівській області, 9-річна дівчинка продала свої іграшки, аби допомогти ЗСУ. Так дитині вдалося зібрати понад дві тисячі гривень. Мама дівчинки Марія Бєляєва у інтерв’ю Суспільному розповіла про те, як з’явилася ця ідея, пише Суспільне.

9-річна Діана вирішила допомогти ЗСУ, бо побачила, що інші діти з Новояворівська організовують ярмарки. Окрім цього дядько дівчинки зараз на війні.

“Вона перебирала іграшки усвідомлено з тим, що хоче допомогти нашим солдатам, і безболісно, тому що вона каже, що вони там набагато більше страждають, ніж ми тут. Вона хотіла допомогти хоч якось”, — розповіла мама дівчинки.

У родині ще є менший хлопчик, тож деякі його іграшки також віддали на ярмарок.

Діана кілька днів виходила по кілька годин та продавала іграшки. Так зібрали 2271 гривень та передали благодійному фонду “Місто добрих людей”, якому довіряють.

Батьки оцінюють добре вчинок доньки, адже кажуть, дитина вчиться допомагати людям. Так проявляють креатив та терпіння.

“Як я оцінюю цей вчинок. Діана, хоч їй тільки 9 років, за останні кілька місяців дуже подорослішала. Вона почала мислити як доросла людина. У нас теж на передовій є мій брат і вона хоче надалі допомагати”, — каже мама Діани Марія Бєляєва.

Надалі Діана планує приєднатися до інших дітей та брати участь у благодійних ярмарках на потреби ЗСУ.