Понеділок, 4 Грудня

На Львівщині 31-річний чоловік намагався перетнути кордон з фейковим пенсійним посвідченням

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

3 лютого 31-річний українець намагався перетнути кордон з підробленими документами. Прикордонникам він надав фіктивне пенсійне посвідчення. Про це повідомили у пресслужбі Держприкордонслужби України.

Чоловік прямував до Польщі рейсовим автобусом. Під час перевірки документів чоловік надав свій паспорт, пенсійне посвідчення та довідку до акта огляду медико-соціальною експертною комісією.

Під час ретельної перевірки прикордонники зрозуміли, що пенсійний документ підроблений. Згодом порушник зізнався, що купив його у невідомих людей.

Однак на цьому “ухилянт” не здався. Він запропонував прикордонникам 1000 доларів США хабаря.

За цим фактом співробітники ВВВБ надіслали повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі». Також чоловік буде відповідати за використання підроблених документів під час перетину кордону – ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Ухилянта-хабародавця прикордонники передали співробітникам Нацполіції.