П’ятниця, 26 Квітня

На Львівщині за підгодовування птахів обіцяють подарунки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У зимовий період, коли за вікном мороз і сніжить – потрібно пам’ятати про тварин. Найбільше нашої допомоги потребують птахи.

Мешканців Львова та області закликають змайструвати годівнички для птахів та наповнювати їх їжею. Фото цього процесу закликають публікувати в соцмережах під хештегом #ягодуюптахів та обіцяють за це заохочувальні призи. Такий флешмоб започаткував департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

«З метою допомоги птахам, коли їм самостійно складно знайти їжу, департамент екології та природних ресурсів ЛОДА розпочинає флешмоб #ягодуюптахів, – йдеться у повідомленні департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА. – Умови флешмобу: потрібно опублікувати фото на тему підгодівлі тварин, оригінально його підписати та опублікувати його у соціальній мережі Facebook з хештегом #ягодуюптахів та позначити в дописі департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації. Також фото на тему «Я годую птахів» можна надсилати на нашу сторінку в фейсбук: www.facebook.com/ekologialoda або на пошту: [email protected]».

Як пояснила ZAXID.NET начальниця відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу департаменту екології ЛОДА Інеса Шемелинець, таку акцію проводять вперше й автори найбільш креативних постів отримають заохочувальні подарунки.

«Ми думали, як би популяризувати зимову годівлю птахів і вирішили зробити це через соцмережі. Таку акцію придумали вперше і поки що за хештегом нема жодного поста але ми дуже на них сподіваємось. Автори гарних фото та цікавих постів отримають символічні подарунки – друковану продукцію на екологічну тематику», – сказала Інеса Шемелинець.

Необхідно зробити годівницю і повісити її за балконом, на дереві чи у будь-якому зручному місці. У годівничку можна покласти пшоно, просо, овес, пшеницю, не солене сало, сухофрукти, сушені ягоди горобини, кукурудзяні зерна, терті яблука тощо. Для птахів-кочівників (снігур, дрізд, щиголь, вівсянка), які не звикли до годівниць та  перелітають в пошуках свого основного корму рекомендується ще з осені не збирати плоди з дерев повністю, а залишати  декілька на гілках.