На Львівщині відкриють ознакований лижний маршрут

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Про це у коментарі кореспонденту «Вголосу» розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

«Цей лижний туристичний шлях, роботу із ознакування якого ми саме завершуємо, пролягає через гору Ільза зі Славська до Волосянки, – зазначила вона. – Оскільки смт Славське вже другий рік поспіль входить до у топ-три напрямки, куди їдуть відпочивати українці на новорічно-різдвяний період, то хочеться запропонувати усім активним мандрівникам ще й такий вид відпочинку».

За словами Наталі Табаки, маршрут протяжністю майже 8 км ознакований навігаційними знаками, зокрема нанесеними на деревах кольоровими позначками, аби туристи не збилися зі шляху. Також – інформаційними вказівниками напрямку та інформаційними таблицями із описом шляху та відомостей про гору Ільза.

Нагадаємо також, У 2017 році на Львівщині ознакували 40 км туристичних шляхів.

Зокрема, наприкінці літа на території Національного природного парку “Сколівські бескиди» відкрили туристично-патріотичний маршрут «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА», що у селі Корчин Сколівського району.

«Загалом у Львівській області є 60 туристичних шляхів загальною протяжністю понад 2000 км. Відтак, робота над їх ознакуванням задля безпеки туристів триває», – зазначила Наталя Табака.