Неділя, 26 Травня

На Львівщині відкрили школу, яку назвали “кольоровою мрією”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 3 вересня, у селі Верхня Рожанка на Сколівщині урочисто відкрили новозбудований Верхньорожанківський ЗЗСО І-ІІ ступенів, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Самі мешканці села Верхня Рожанка назвали новозбудовану школу кольоровою мрією.

«Ще чотири роки тому Україна не мала ким боронитися. Сьогодні українське військо захищає наші кордони, а наші діти із квітами й портфелями поспішають до школи. І так буде завжди. Ніхто ніколи не поставить нас на коліна, – зазначила під час урочистого відкриття освітнього закладу керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. – Сьогодні наші першокласники сядуть за парти не просто школи, а кольорової мрії. Україна дбає про своє майбутнє: лише у Львівській області із початком нового навчального року відкриваються три нові школи. Шановні учні, будьте мудрими, вчіться, здобувайте знання, не промарнуйте цей час дарма».

© loda.gov.ua

Сьогодні у школі навчатиметься близько 200 дітей, яким до того доводилось відвідувати уроки у три зміни. Також у закладі загальної середньої освіти села Верхня Рожанка передбачили групу дошкільного віку.

«Вітаю присутніх з цим днем, який усі так довго чекали. Вітаю, насамперед, діток, які мають можливість навчатися у такій чудовій новій школі. Цей заклад має стати найкращим в районі і тому вчительському колективу бажаю мудрості, витримки та наснаги. Нехай у цій школі буде завжди тільки добро. Успіхів нам усім!», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

© loda.gov.ua

До слова, у селі Верхня Рожанка уже двадцять років намагалися завершити будівництво школи, яке розпочали ще у кінці минулого століття. Однак, через брак фінансування та інші негаразди, роботи то починалися, то припинялися.

Загальна кошторисна вартість будівництва школи відповідно до експертного звіту від 21.07.2017 року становила майже 28 млн грн.

© loda.gov.ua