Понеділок, 4 Березня

На Львівщині відкрили нові виробничі потужності заводу «РЕМА»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 23 листопада, на Львівщині ввели в експлуатацію нові ливарні потужності «Бориславського заводу «РЕМА». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Одним з основних видів діяльності підприємства є виробництво запасних частин до поршневих газомотокомпресорів,  які використовуються на підприємствах з видобутку, транспортування та переробки газу в Україні, країнах СНД та Східної Європи.

Поряд з іншими видами продукції, «Бориславський завод «РЕМА» є одним з провідних в Україні виробників широкого спектру запчастин до верстатів-гойдалок, які застосовуються для приводу скважних штангових насосів для видобутку нафти.

Фото: IA ZIK/Микола Тис

«Сьогодні на Львівщині ми отримали новий подих і у регіональному розумінні відновлення промислового виробництва. Те, що зроблено вашими руками, заслуговує і подяки, і впевненості у завтрашньому дні, а також довіри до держави, адже більше 41 млн інвестицій, вкладені у це підприємство. Я горджуся тим, що ми непереможні, що цінності нашої нації, Львівщини,  історичної пам’яті завжди будуть базовими. На базі цих цінностей ми будемо будувати нову промисловість, модернізовану і перспективну», – наголосив перший Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Із відкриттям підприємства керівництво і працівників привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Ви сьогодні тут своїми руками творите маленьке диво. Коли з гарячого металу створюється якась річ – це вражає. Я дуже хочу, щоб ми вірили у себе. Ми сьогодні можемо впевнено сказати нашим сусідам, що підручники з історії України будемо писати лише ми, бо це наша історія. Дуже важливо, щоб ми у це вірили і з цією вірою обов’язково переможемо», – зазначив Олег Синютка.

Також суттєвою частиною діяльності підприємства є виробництво запчастин для автомобільного та залізничного транспорту, трамваїв.

Окрім того, «Бориславський завод «РЕМА» продовжує розробляти і виробляти нові види медичного обладнання.

Загальна кількість працівників на підприємстві складає 187 осіб із середньомісячною заробітною платою 10 500 гривень.

Фото: IA ZIK/Микола Тис

Серед довгострокових партнерів і замовників «Бориславського заводу «РЕМА» – провідні підприємства та дочірні компанії Укртрансгаз, Укргазвидобування, Укрнафта, Укравтогаз і багато інших.

Наявність висококваліфікованих інженерів в конструкторських і технологічних службах підприємства, в поєднанні з універсальною виробничою базою, дозволяє заводу швидко перебудовуватися на освоєння нових видів продукції.

«Ми можемо похвалитися тим, що в нас працюють найкращі спеціалісти. Деякі від дня заснування, а це вже майже 30 років. Більше того, праця тут для декого – це вже сімейна справа, бо діти продовжують ремесло своїх батьків. Скажу, що свою продукцію ми постачаємо в Прибалику, Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Румунію, Болгарію», – зазначив голова правління підприємства Василь Німас.

Відтак, система менеджменту якості підприємства сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001.

Активне впровадження системи менеджменту якості, робить роботу комерційних і технічних служб підприємства більш ефективною на всіх етапах виробництва – від закупівлі сировини, матеріалів і комплектуючих, і до відвантаження продукції кінцевому споживачеві.

Заборгованості із виплат заробітної плати та обов’язкових платежів до бюджету немає.

Довідково.

Голова правління – Німас Василь Миколайович.

Підприємство розпочало роботу у 1988 році, коли в м. Борислав був введений в експлуатацію завод з виробництва радіоелектронної медичної апаратури.