Вівторок, 28 Травня

На Львівщині відкрили лижний маршрут протяжністю 9 км

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вчора, 23 грудня було відкрито новий лижний маршрут протяжністю 8,7 кілометрів, який проходить від смт. Славське, до гори Ільза та с. Волосянка. Для комфорту туристів на горі облаштували гірськолижний бугельний підйомник.

Уперше цей шлях відкрили у 2016 році для прогулянок, але тоді виникло декілька проблем: відсутність вказівних табличок для туристів та погано розчищений прохід.

«Ми розраховуємо на популярність цього маршруту. Останні два роки Славське впевнено тримається у трійці лідерів серед напрямків відпочинку протягом новорічно-різдвяних свят», – розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Цей маршрут стане приємним відкриттям для любителів активного відпочинку, прогулянок та скітуру – похід на спеціальних лижах, що поєднує в собі гірські спуски та підйоми. Також з гори відкривається вид на Тростян, Славське, гору Високий верх та частину закарпатського хребта Боржави.

До слова, гора Ільза розташована у центрі гірського масиву, звідки відкривається панорамний вид на Славське, Тростян, гору Високий Верх та частину закарпатського полонинського хребта Боржави. Серед місцевих існує давня легенда про відьму Ільзу, яка втратила на горі коханого. Тепер закохані пари, приходять на гору, щоб загадати бажання і ніколи не розлучатися.