Вівторок, 5 Березня

На Львівщині цьогоріч 332 дитини-сироти знайшли нову домівку і батьків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині 332 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування знайшли нові родини. Про це за підсумками 10 місяців 2017 року, повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, передає прес-служба ЛОДА.

“Серед цих дітей – 46 усиновлені, 239 дітей влаштовані під опіку громадян, 47 дітей влаштовані в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу”, – розповів Володимир Лис.

Загалом у Львівській області проживає 484,887 дітей, з них  2,293 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із загальної кількості дітей зазначеної категорії 2153 дитини виховують у сім’ях.

Зазначимо також, Львівська область отримала виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Сума субвенції – 1793,8 тис гривень (майже 1,8 млн). Кошти повністю передані з обласного бюджету міським та районним бюджетам для використання за цільовим призначенням.

Своєчасне надходження коштів забезпечує у повному обсязі проведення виплат державної соціальної допомоги.

Всього з початку року на цю ж мету виділили – 18431,2 тис гривень.