Понеділок, 4 Березня

На Львівщині розробили понад 50 шляхів для активного туризму

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Для шанувальників рухливого відпочинку на Львівщині розробили 57 шляхів активного туризму, значна частина яких потребує відновлення ознакування. З них 21 – екологічні стежки, 19 – пішохідні та 16 – велосипедні.

Як зазначили в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА, подано пропозиції для ознакування понад 80 туристичних маршрутів. Відтак, спільно із експертним середовищем з активного туризму, національними та регіональними природними парками, райдержадміністраціями та об’єднаними територіальними громадами цьогоріч заплановано створити мережу шляхів активного туризму.

Крім цього, у відомстві підкреслили, що значну увагу приділять питанню популяризації області як напрямку для активного відпочинку за допомогою сучасних цифрових технологій.Нагадаємо, торік в області ознакували чотири туристичні шляхи. Це пішохідний шлях “До головного осередку пропаганди ОУН і УПА”, “Росохацькі полонини”, лижний шлях “На гору Ільза”, автомобільний туристичний шлях “Львів-Броди”. Також в межах розвитку туристичної інфраструктури області розроблено інтерактивну карту й облаштовано 121 пікнік-локацію.