Вівторок, 16 Квітня

На Львівщині розпочали ремонт дороги Турка-Східниця

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

5 травня розпочались ремонтні роботи підрядною організацією на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141902 Турка – Східниця.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Львівщини.

На даний час проводиться розпушування існуючого дорожнього покриття, після чого будуть виконуватися роботи по влаштуванню основи із ЩПС та вирівнюючого шару.

У 2018 році з державного дорожнього фонду буде виділено 45 млн грн на проведення поточного ремонту окремих ділянок цієї дороги.

Автомобільна дорога О141902 Турка-Східниця має загальну протяжність 38,9 км, з яких 4,1 км – асфальтобетонне покриття, 22,7 км – покриття типу чорне шосе, 12 км – покриття типу біле шосе та 0,1 км – бруківка. Орієнтовна вартість поточного та капітального ремонту дороги становить близько 322 млн грн.

У січні 2018 року було продовжено дію договору на будівництво дороги “Турка – Східниця” з турецькою фірмою “ОНУР”. Компанія виграла тендер на будівництво цієї дороги ще у 2017 році.

У попередні роки за кошти обласного бюджету (1 млн 100 тис. грн) було виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт цієї дороги.