Неділя, 14 Квітня

На Львівщині ремонтують дорогу «Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В області триває ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення значення Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий загальною протяжністю – 97,1 км.

Станом на сьогодні на окремих ділянках підрядна організація виконала роботи із розпушення і влаштування вирівнюючого шару.

«Загальна протяжність відтинку дороги, на якому поведуть ремонт цього року – понад 25 кілометрів. Сьогодні завершили прокладання основи і нижнього шару асфальту на перших шести кілометрах. Роботи продовжуються і до кінця травня ми плануємо завершити виконання усіх робіт, в тому числі, і покриття верхнього шару асфальту на відтинку дороги протяжністю 11 кілометрів», – розповіла заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Цього року в межах виділеного фінансування на автодорозі Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий на ділянці км49+790 – км78+591 підрядною організацією ТзОВ «Онур Конструкціон Інтрернешнл» планується провести ремонті роботи з розпушення дорожнього одягу, влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону, влаштування верхнього та вирівнюючого шарів з ЩМА.

Відтак, згідно з тендерним договором, вартість ремонту дороги становить 230 млн гривень.

Раніше в мережі неодноразово публікували занедбаний стан автошляху Дрогобич-Самбір, яку в народі прозвали “дорога смерті”.

Із 6 лютого на маршрут перестали виходити автобуси сполученням Дрогобич-Самбір.

“Дорогою смерті їздити ніхто не буде. Вбивати своїх пасажирів наміру не маємо”, – йшлося тоді в неофіційній заяві перевізників.