Понеділок, 20 Травня

На Луганщині ЗСУ знищили 5 “Градів”, 3 танки, БМП та 15 російських військових

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Луганщині у вівторок захисники України знищили п’ять РСЗВ БМ-21 “Град” з боєприпасами до них, три танки Т-72, одну БМП-3 та понад 15 російських військовослужбовців противника. Дані уточнюються, повідомляє Міноборони.

Збройні Сили виконують поставлені завдання щодо відсічі збройної агресії проти України. Розгорнуті частини резерву на визначених напрямках перегруповані та перейшли у контрнаступ.

Відбуваються бої за звільнення околиць Маріуполя. Воїни полку “Азов” розбили один з підрозділів 22-ї окремої бригади спеціального призначення збройних сил РФ.

Тривають заходи щодо здійснення прикриття державного кордону України та морського узбережжя. На окремих напрямках проводиться стабілізаційна операція та виконуються завдання територіальної оборони.

“Зухвало ігноруючи норми Міжнародного гуманітарного права, російські загарбники наносять ракетно-бомбових ударів по об’єктах критичної інфраструктури України, мирному населенню, житлових кварталах, школах та дитячих садках. Фіксуються факти тримання цивільних осіб у заручниках, пограбування місцевого населення та мародерства”.