На Луганщині ЗСУ ліквідували відомого ватажка “лнр”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В ході боїв біля Кремінної Луганської області українські військові ліквідували одного з ватажків бойовиків самопроголошеної “лнр” Михайла Кіщика, позивний “Міша Чечен”.

Про це повідомляє ВВС Україна з посиланням на допис “голови уряду” “лнр” Сергія Козлова.

“Важкі новини з фронтів. Загинув патріот, підполковник Михайло Кіщик (“Міша Чечен”)”, – написав Козлов.

За його словами, Кіщик з іншими бойовиками потрапили в оточення біля Кремінної. В ході бою з українськими військами командира “лнр” убили.

“Міша Чечен”, уродженець Алчевська, став відомим у 2014 році, коли очолив один із козацьких батальйонів “Атаман”, що воювали на боці “лнр”.

Його підрозділ неодноразово звинувачували у мародерстві на тих територіях, які займав батальйон. А у 2016 році, коли ситуація на Донбасі була відносно стабільною, російська “Новая газета” у своєму розслідуванні називала підполковника Кіщика одним із організаторів сірих схем із постачання контрабанди через лінію зіткнення.

Про захоплення росіянами Кремінної вранці 18 квітня повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Голова Кремінської військової адміністрації Олександр Дунець розповів, що бої за Кремінну тривали три доби, росія застосовувала велику кількість бронетехніки для атаки на місто.