Захищаючи Україну, на війні загинув уродженець села Верхні Гаї Іван Гембусь
Про це повідомила Дрогобицька міська рада, передає “Еспресо.Захід“.
Іван Гембусь народився 4 червня 1980 року у Верхній Гаях на Львівщині. Тут і проживав, спільно з батьками.
Закінчив Верхньогаївську школу та Стрийське ВХПУ №16. У 2014 році чоловік був призваний на військову службу та близько року захищав східні терени України від окупантів у зоні АТО.
Після повномасштабного вторгнення росії наприкінці лютого Іван Гембусь знову став на захист рідної землі у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. Воював на багатьох напрямках фронту. Однак 3 грудня, під час виконання бойових завдань на території Луганщини, Герой загинув.
Прибуття конвою з тілом захисника очікується в середу, 7 грудня, близько 11:00 на Перехресті Героїв. Звідти домовину з тілом повезуть до рідного села загиблого Героя – Верхніх Гаїв, де у храмі святої Трійці проведуть чин похорону.
Світла пам’ять та вічна слава Герою України!