Четвер, 18 Квітня

На Луганщині чотири мери виявилися зрадниками – голова ОВА

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Луганській області серед голів громад виявилися чотири зрадники: у Рубіжному, Міловому, Марківці і Станиці Луганській.
Джерело: голова Луганської ОДА (ОВА) Сергій Гайдай у Facebook і в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

“Серед голів громад маємо чотирьох зрадників у Рубіжному, Міловому, Марківці, Станиці Луганській. На цих особах після перемоги побачимо, як працює закон про колаборантів”.

В ефірі телемарафону на запитання про мера Рубіжного, який втік і показує відео про нібито українських “нацистів”, Гайдай відповів, що випадки колабораціонізму – не часті, поодинокі.

“Є в нас приклади, на жаль, у Станиці Луганській, в Марківці і в Міловому. Решта керівників територій або виїхали, або залишилися на території, але не співпрацюють з окупантами – просто займаються гуманітарними питаннями”, – додав голова ОВА.

Цьому передувало: 1 квітня стало відомо, що мер Рубіжного Сергій Хортів зрадив Україну і перейшов на сторону військових російської федерації. У мережі опублікували відео, в якому Хортів у стилі російської пропаганди називає ЗСУ “нацистами” і закликає скласти зброю.

Майже з перших днів війни з ним не було зв’язку, тому 4 березня голова Луганської ОДА Сергій Гайдай призначив керувати Рубіжним голову Сєвєродонецької РДА Романа Власенка.

31 березня за указом президента у Рубіжному створили військову адміністрацію.