Середа, 29 Вересня

На Львівщини 17-річний хлопець втік з дому, щоб захищати Україну у зоні ООС

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Правоохоронці розшукали зниклого 17-річного мешканця села Гринів Пустомитівського району у зоні ООС на блокпосту біля Слов’янська.

Про це повідомляє поліція Львівської області.

За його словами, він мав намір приєднатись до вiйськових та зі збрoєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

13 липня у поліцію з заявою про 17-річного сина, Дениса Лагодича, звернувся його батько. Чоловік повідомив, що напередодні близько 22:00 хлопець пішов з дому, після чого зв’язок з ним був втрачений.

Правоохоронці оголосили неповнолітнього в розшук, залучивши співробітників ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції, оперативників та співробітників інших служб та підрозділів поліції Львівщини. Орієнтування на безвісно зниклого розіслали у територіальні підрозділи Національної поліції.

Відтак уже сьогодні, 15 липня, поліцейські розшукали хлопця у зоні проведення ООС — на блок-посту біля міста Слов’янськ Донецької області. За його словами, він мав намір приєднатись до вiйськових та «зі збрoєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави».

Правоохоронці порадили хлопцю почекати кілька років, здобути за цей час відповідні знання та навички, після чого реалізовувати свої плани у передбачений законом спосіб. Хлопець здоровий та неушкоджений, невдовзі правоохоронці повернуть його додому.

Нагадаємо, в армію призивають чоловіків від 18 років до 27 років, та тих, хто не має права на звільнення або відстрочку. При цьому хлопців віком 18-19 років призивають за бажанням, за письмовою заявою. Якщо бажання немає, то в цьому віці в армію можна не йти.

Share.