На Львівщині запустять масове тестування населення на коронавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівська обласна державна адміністрація спільно зі львівським IT-кластером впроваджує програму масового тестування населення на коронавірус.

 Повідомляє голова Львівської обласної держадміністрації Максим Козицький у Facebook, передає Українська Правда

  “Вдячний за небайдужість і соціальну відповідальність Львівському ІТ кластеру. З їхньої ініціативи було створено проект “United for health“.

Першим етапом проекту був збір коштів на закупівлю першої партії тестів.

Наступний етап проекту – збір даних та інформації (це дасть можливість прогнозувати ситуацію в місті та області надалі – передбачити піки спалаху, завантаженість медиків, тощо) та запуск масового тестування населення на коронавірус”.

 Керівник Львівської ОДА наголосив, що зараз активно розробляють алгоритм та правила такого тестування.

Передбачаю, що перші масові тестування буде проведено з середини наступного тижня.

Першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся із-за кордону або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус.

Козицький зазначив, що провести таке тестування – справа не одного дня, і на це знадобиться немало зусиль, але це допоможе зберегти здоров’я і життя мільйонів українців.

 За даними Львівської ОДА, в області станом на ранок 27 березня було зафіксовано 3 випадки захворювання на COVID 19. Одна особа перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

Із 22:30 четверга до 8-ї ранку п’ятниці у Львівській області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 2 осіб – із Борислава та Мостиська.

Станом на той час на Львівщині з підозрою на COVID-19 було 115 осіб (загалом зверталася з підозрою 151 людина, у 6 осіб виявили грип, у 36 пацієнтів не підтвердили діагноз коронавірус).

За даними лікаря-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я ОДА з епідеміології Наталії Тімко, на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебувало на той час 55 осіб. На самоізоляції перебували 58 осіб.

Share.