Четвер, 29 Лютого

На Львівщині зафіксовано другу смерть пацієнта, який лікувався від Covid-19

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині зафіксовано другу смерть пацієнта, який лікувався від коронавірусної інфекції. Позитивний результат тесту отримали 7 квітня, хоч чоловік помер у неділю, 5 квітня.

Як інформує в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько, помер 50-річний чоловік, пише “Zaxid.net”.

“Чоловіка доставили у клінічну лікарню “Львівської залізниці” у важкому стані з шлунково-кишковою кровотечею, дихальною недостатністю. Незважаючи на зусилля медиків та реанімаційну допомогу, чоловік помер”, — зазначено у повідомленні.

За попередньою інформацією міського управління охорони здоров’я, чоловік не був мешканцем Львова.

Хворий помер у неділю, 5 квітня. Результати тесту, який підтвердив у пацієнта коронавірус, отримали учора вночі, 7 квітня. Медиків клінічної лікарні Львівської залізниці, які надавали допомогу пацієнту, що помер, помістили на обсервацію на 14 днів.

Нагадаємо, перший пацієнт помер від коронавірусу у Львові 4 квітня. У 69-річного чоловіка була важка пневмонія, супутні хвороби, зокрема, цукровий діабет та серцево-судинні захворювання в анамнезі. Він був підключений до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ). За інформацією лікаря-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Наталії Тімко, станом на вечір 8 квітня у 47 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус. З підозрою — 72 особи.