На Львівщині за день зафіксували додатково 11 випадків COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом 5 квітня на Львівщині кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом збільшилася на 11 нових випадків і сягає вже 26.

Про це повідомляє Львівська ОДА з посиланням на лікаря-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталію Тімко.

«У 26 пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус», – інформують у ЛОДА. При цьому у пресслужбі уточнили, що мова йде про лабораторно підтверджені випадки.

У період з 10:30 по 20:30 год. області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 11 осіб. Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 61 особа.

На самоізоляції знаходяться 219 осіб. За увесь час виписано – 99 пацієнтів.

Стан більшості хворих – середньої важкості або близький до задовільного. У 7-ми пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулася 380 людей.

За увесь час в сумі у 307 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз на Львівщині з підозрою на коронавірус є 73 особи.

П’ятеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 3 пацієнтів одужали.

Share.