Неділя, 16 Червня

На Львівщині за 80 км проїзду до кордону з Польщею стягують 1200 гривень – журналістка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За відсутності громадського транспорту здирництвом займається перевізник з “високим дахом” у Львові. Про це написала редакторка Мостиської районної газети Галина Сорока у Фейсбуці. Галина Сорока закликає чиновників Львівської ОДА, взяти на власний контроль “сумнівні перевезення” та посприяти розслідуванню цієї справи.

“Чи б могли львівські журналісти провести розслідування і допомогти у цій ситуації. На Мостиський напрям не дозволяють перевізнику запустити маршрутки (натомість в інших регіонах вже два тижні їздять маршрутки – Самбір, Золочів, інш). Здавалося б – карантин. А виявилося – зовсім інші бізнесові інтереси переслідують відомі у Львові люди, які зв’язані з перевезеннями. Заробляють.

Відкрили піший в Шегинях, але маршруткам, які раніше, до карантину курсували, не дозволили перевезення. Якби нормально їздив громадський транспорт – з дотриманням карантинних вимог – то такого рекету б не було в Шегинях. Вигідно якійсь купці людей, які наживаються на цій непростій ситуації в Україні. Адже з Шегинів до Львова – 50 грн у маршрутці, а сьогодні перевізник бере 1200. Що за “безпрєдєл”, кому це вигідно?

Тому і не хочуть запускати громадський транспорт на Мостиський напрям. Звертаюся до львівських журналістів, буду писати в ОДА, щоб розслідували цю справу. Адже ми живемо ніби у правовій державі…

А мешканці Мостищини відрізані зовсім від райцентру, Львова – нема чим доїхати на роботу. Та й крім коронавірусу є інші хвороби – багатьом потрібна елементарна консультація у вузьких спеціалістів у Львові. Добре, що працюють Епіцентри, АТБ, інші великі маркети і заклади, тут не бояться поширення небезпечної недуги (!). Зате громадський транспорт (можна приписати і тут обмеження у пасажирах, пільгах, дотримання вимог- маски, рукавиці) чомусь на Мостиський напрям не дозволяють !

Нагадаємо, 30 травня в Краковці та Шегині затримали банди вимагачів за перевезення пасажирів. Зафіксували передачу коштів вимагачам в сумі 2100 грн перевізником вимагачу. Тариф – 300 грн за кожного пасажира. Перевізники здійснювали перевезення пасажирів мікроавтобусами від кордону, про перевезення через кордон не йдеться.