Вівторок, 28 Травня

На Львівщині встановили рекорд за кількістю начинок для вареників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Утретє на Львівщині в Радехові, як завжди гучно, пролунав найсмачніший західноукраїнський фестиваль “Куховарня RadoFest”, пише Голос України.

Представники Національного реєстру рекордів України і члени експертної комісії записали вареники, зроблені з 50 різними начинками.

Під час фестивалю встановили новий рекорд України в номінації “Найбільша кількість начинок вареників”. Рекорд зафіксував і оголосив представник Національного рекорду України Павло Горішевський. “Те, що ми пробували, варте зірки Мішлена”, – зазначив він. Сертифікат про рекорд отримала Юлія Кулич – організаторка фестивалю, керівниця ГО “Наша куховарня RadoFest”. Зазначимо, що попередній рекорд належав Михайлові Поплавському, який приготував лише 20 начинок.

Відтак під час приготування національної української страви місцеві радехівські господині використали 50 різноманітних начинок – з квасолею, домашнім сиром, картоплею, печерицями, сухофруктами і навіть з квашеними огірками та оселедцем.

Упродовж двох днів гостям фестивалю презентували насичену музичну програму. Однією з основних подій фестивалю став великий фольк-концерт за участі гостей з Вижниці та Верховини. Вони привезли фольклор, відмінний від того, який звикли чути на Львівщині.

Родзинкою цьогорічного фестивалю стала нова локація – музей просто неба “Вишиванкова країна”.