Вівторок, 5 Березня

На Львівщині встановлять нове освітлення на понад 200 пішохідних переходах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА планують впродовж цього року встановити освітлення для 226 пішохідних переходів на автошляхах області. У відповіді на інформаційний запит Tvoemisto.tv, Департамент надав перелік всіх локацій області, де планують встановити нове освітлення.

Зокрема, на трасі М-06 Київ-Чоп встановлять нове освітлення для 47 пішохідних переходів. Планують освітити вісім переходів неподалік Запитова, сім – близько села Козьова, шість – неподалік села Коростів, п’ять – неподалік села Велике Синьовидне і один біля Нижнього Синьовидного, три – недалеко від села Дубина, як і три біля Сколе, два – неподалік села Гірне, два – біля села Сможе, один неподалік Плав’я і ще один між цими населеними пунктами, а також по одному пішохідному переходу біля Малих Підлісків, Красова, Лубяни, Конюхова, Нижньої Стинави, Оряви, Мохнатого та Івашківців.

Також освітлення встановлять для 24 пішохідних переходів на трасі М-09 Тернопіль-Львів-Рава Руська. Нове освітлення отримають два пішохідних переходи неподалік Ясенівців, а також по одному пішохідному переходу біля сіл Підгірне, Печенія, Куровичі, Підгайчики, Якторів, Словіта, Митулин, Новосілки, Червоне, Зарваниця, Перемивки, Смереків, Воля Висоцька, Комарівка, Острів, Пили, Добросин, Гараєць, Мощана, Загірне, Равське, а також неподалік села Лука, поворот на Поморяни.

Автошлях М-11 Львів-Шегині отримає освітлення для 27 пішохідних переходів. Сім з них встановлять біля Волиця, вісім – неподалік самих Шегинь, три з них встановлять неподалік Зимної Води, три – біля Городку, три – неподалік села Бартатів і по одному біля Конопниці, Твіржа і Мостиська.

На трасі Н-09 Мукачево-Львів також встановлять освітлення для десяти пішохідних переходів. Три – на вулиці Зеленій у Львові, два – неподалік Соколівки і по одному для Кнісело, Баківців, Репехова, Пятничан і Старого Села.

Крім того, нове освітлення отримає автошлях М-10 Львів-Краковець . Тут встановлять освітлення для дев’яти переходів: три – неподалік села Івано-Франкове, два – біля села Страдч, ще по два – біля Дачі і села Терновиця.

Одразу для 51 пішохідного переходу автошляху Н-13 Львів-Самбір-Ужгород встановлять нове освітлення. Оновлять п’ять переходів у Великому Любліні, сім – в Старому Самборі, п’ять – неподалік Бусовиська, три в Рудках і один за ними, три – неподалік Самбора, ще три – неподалік  Оброшино, три – неподалік села Стрілки, як і три – неподалік села Великий Лужок, по два переходи освітлять неподалік Торчиновичів, Торгановичів, Лопушанки та села Ясениця Замкова, а також по одному неподалік Стрілковичів, Морозовичів, Хлопчиць, Самбора, Малої Волосянки, Турки, Борині і Сянок. Без нового освітлення не залишаться переходи неподалік дачного кооперативу Калинка і будинків військових частин.

На трасі Н-17 Львів-Радехів-Луцьк встановлять освітлення для 25 пішохідних переходів. Шість – неподалік Кам’янки-Бузької, два – неподалік Жовтанців, по два – неподалік Руди-Сілецької, Бабичів, Радехова і Стоянова. Крім того, освітлення також встановлять неподалік Нового Ставу, Дернова, Сапіжанки, Прибужан, Гайку, Вузлового, Сабанівки, котеджів неподалік дороги, як і просто на переході через автошлях.

Автошлях Р-15 Ковель-Жовква  отримає освітлення для дев’яти пішохідних переходів. Чотири – для переходів неподалік Великих Мостів, три – неподалік Туринки, два – неподалік Боянця,

Ще десять переходів освітлять на трасі Р-39 Броди-Тернопіль. Зокрема, перехід неподалік міста Броди, сіл Гаї, Гаї-Дітковецькі, Суховола, Залісся, Лукаші, Накваша і три неподалік Підкаменю.

Також десять пішохідних переходів на трасі Т-14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-Бібркаотримають нове освітлення. Вісім з них розташовані біля Жовкви, ще один близько Глинського і один неподалік Крехова.

Окрім цього, два пішохідних переходи облаштують новим освітлення на західному обході Львова, неподалік Зимної Води і один неподалік Сокільників по трасі Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі