На Львівщині від коронавірусу помер 64-річний фельдшер швидкої допомоги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Сокалі у Львівській області від коронавірусу помер 64-річний фельдшер швидкої допомоги. Про смерть колеги сьогодні, 31 травня, повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги.

“Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф повідомляє про передчасну смерть Кріля Романа Йосиповича, старшого фельдшера підстанції екстреної медичної допомоги в Сокалі. Близько 40 років Роман Йосипович віддав роботі в службі екстреної медичної допомоги”, – йдеться в повідомленні.

Медик тиждень боровся з коронавірусною інфекцією і перебував у лікарні у важкому стані, проте врятувати його життя не вдалося.

«У нашій пам’яті покійний назавжди залишиться добрим товаришем, доброзичливим колегою, професіоналом своєї справи. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині. Вічна пам’ять», – йдеться у повідомленні медиків.

Нагадаємо, досі на Львівщині було відомо про смерті трьох медиків від ускладнень коронавірусу. Станом на 28 травня на Львівщині коронавірусом заразилися майже 300 медиків, 148 із них – зі Львова. Одужали вже 63 медпрацівники.

Найбільше хворих на COVID-19 є серед працівників лікарні швидкої медичної допомоги, що на вул. Миколайчука – 91 особа. При цьому 11 із них виздоровіли. У цьому медзакладі із 25 травня почали робити тести на виявлення антитіл до коронавірусної інфекції. Перші результати аналізів показали, що троє медиків перехворіли на коронавірус, навіть не знаючи цього.

Коронавірусну інфекцію виявили вже у 1669 мешканців Львівщини. Від ускладнень померли 54 людини. Останньою жертвою COVID-19 стала 37-річна жителька Бродівського району. Водночас побороли недугу 409 мешканців області.