В області триває ремонт автомобільних доріг загального користування. Зокрема роботи з поточного середнього ремонту здійснюють на автомобільній дорозі О140403 Дрогобич — Комарно на ділянці від с. Волоща до межі Дрогобицького району, передає прес-служба ЛОДА.
![](https://loda.gov.ua/cache/thumbnails/4/45148805_2183124138412996_9097899794277335040_n_1541083365_613x817.33333333333_3_0.jpg)
© loda.gov.ua
Як інформують у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь» вже провела роботи із розпушування існуючого дорожнього покриття, облаштування основи ЩПС та підсилення основи георешіткою. Наразі підрядна організація здійснює влаштування двох шарів асфальтобетону.
![](https://loda.gov.ua/cache/thumbnails/4/45150758_2183124731746270_1548818069395079168_n_1541083373_720x960_1_0.jpg)
© loda.gov.ua
Ремонтні роботи стартували 10 жовтня, загальна сума коштів складає 15 млн грн.
![](https://loda.gov.ua/cache/thumbnails/4/45205601_2183123945079682_3987753336198660096_n_1541083373_720x960_1_0.jpg)
© loda.gov.ua
Зазначимо, що ремонті роботи виконують за кошти Держаного дорожнього фонду.
Також неподалік виконується ремонт автодороги Лішня-Нагуєвичі, де виконавцем є райавтодор.
«Сьогодні продовжувалися ремонтні роботи, – каже обласним депутатом від Дрогобиччини Михайло Задорожний. – Шляховики докладають зусиль, щоб виконати їх належним чином».