Неділя, 26 Травня

На Львівщині священник із селянами блокували вивіз краденого лісу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За словами священника, мешканці села Вишня Городоцького району поблизу свого села затримали лісовоз, на якому було близько 20 кубічних метрів кругляку дуба. На узбіччі лежало ще 18 стовбурів такої ж деревини.

Про це повідомив отець Михайло, пише “Діло”.

Зазвичай, каже священник, крадений ліс вивозили вночі. А вчора, у День пам’яті та вшанування Героїв Небесної сотні, коли в селі відбувались жалобні заходи за односельчанами, які загинули на Майдані, Володимиром Жеребним та Володимиром Топієм, коли більшість людей були на цих заходах, у той же час вивозили ліс.

Заблокували лісовоз спершу двоє місцевих депутатів, до яких власне і приєднались інші селяни та о. Михайло. На деревині були відсутні обов’язкові мітки. Також до лісовозу їхала фура, у яку мали б завантажувати ліс. Зі слів священника, працівники Рудківського лісгоспу так і не змогли пояснити, чому деревина без чіпів. Мешканці села викликали поліцію, однак слідчі відмовились продемонструвати складені на місці події протоколи.

Одного з депутатів, що блокували вивіз деревини, забрали до відділку поліції. Наразі лісовоз, завантажений дубом, і деревина з узбіччя – на місці. Люди вимагають реального покарання за зрубаний ліс і вдвічі більше обурені за те, що крали його в такий день, коли вшановують пам’ять Героїв з цього села, що померли на Майдані.