На Львівщині підвищили плату за проїзд у маршрутках

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Перевізники Львівщини підвищили проїзд у приміських маршрутах.

Як повідомив ІА Дивись.info очільник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, тарифи на проїзд у приміських та міжміських маршрутах у Львівській області піднялися не суттєво, на рівні 10%. Також він зазначив, що на Львівщині найнижчі тарифи в порівнянні на західних територіях України.

Роман Кокотайло нагадав, що з березня 2016 року ціноутворення на пасажирські перевезення зараз у державі є вільним і фактично на кожному маршруті воно може бути іншим – залежно від того, скільки це коштує перевізнику, яка у нього видаткова частина. Тобто, перевізники мають право встановлювати економічно обґрунтований тариф на власний розсуд.

Додамо, що з 17 вересня подорожчав проїзд жовківського напрямку. Також дописувачі соцмереж повідомляють, що на яворівському і мостиському напрямках подорожчав проїзд у маршрутках.

Нагадаємо, з 15 червня 2018 року, право безкоштовного проїзду в автобусах міського, приміського і міжміського сполучення залишається для: учасників бойових дій; бійців-добровольців АТО; осіб з інвалідністю внаслідок війни; членів сімей загиблих у війні; осіб з інвалідністю першої групи по зору та особи, що супроводжує.

Для всіх інших пасажирів впроваджується 100% оплата вартості проїзду.

Share.