Неділя, 14 Квітня

На Львівщині масово виготовляли “антисептики” з омивачів для скла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

СБУ Львівщини припинили виготовлення і продаж фальсифікованих антисептиків у Стрию. Обсяги збуту складали близько 17 тисяч пляшок на день.

Місцеві підприємці щотижня виробляли до трьох тонн неякісних антисептиків, використовуючи як сировину омивач для скла, інформує ZAXID.NET.

Кілька приватних підприємців організували в орендованих складських приміщеннях незаконне виробництво антисептиків «Antibacterial Virus Protection». При цьому як сировину вони використовували омивач для автомобільного скла, до якої входить токсична речовина етиленгліколь.

«Підробку зловмисники збували населенню під виглядом неіснуючого бренду через онлайн-платформи та власний інтернет-магазин. За попередніми підрахунками, щотижня вони виробляли до 3 тонн фальсифікату», – повідомили у прес-службі СБУ.

За висновками експертів, тривале використання підроблених дезінфекторів може завдати значної шкоди організму та спровокувати виникнення важких захворювань.

Правоохоронці провели обшуки у місцях виробництва та зберігання підробок. Під час слідчих дій вилучили дві тонни готової продукції, три тонни сировини, три тисячі ємностей для фасування підробки, 35 тисяч етикеток і документи, які підтверджують незаконну діяльність. Окрім того, правоохоронці продовжують вилучати підроблені антисептики з полиць магазинів.

Правоохоронці уже відкрили кримінальне провадження за ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції) ККУ.

Зазначимо, що навіть зараз можна купити підроблені антисептики Antibacterial Virus Protection в кількох інтернет-магазинах. Вартість такого продукту – близько 200 грн за літр.