Понеділок, 4 Березня

На Львівщині хочуть прокласти веломаршрут зі Львова до ведмежого притулку «Домажир»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині планують прокласти веломаршрут зі Львова до відомого туристичного об’єкту, ведмежого притулку «Домажир».

24 червня представники ведмежого притулку «Домажир» зустрілись із громадською організацією «Клуб велотуристів друзів природи «РУХ» та провели виїзну нараду щодо оновлення веломаршруту №490. Мова йде про відтинок Львів–Брюховичі–Домажир.

«Зокрема, є ідея провести маршрут через еко-локацію ведмежий притулок «Домажир», аби туристи мали змогу відпочити й водночас зробити добру справу, адже кожен відвідувач ведмежого притулку допомагає його мешканцям…Хочемо, щоб цей маршрут був комфортний і для новачків та велотуристів з дітьми. Тому готуємо пропозиції до ознакування маршруту», – наголошують у департаменті.

Орієнтовна довжина маршруту – 20 км.

Велодоріжка зі Львова до Брюховичів

Ведмежий притулок “Домажир” — реабілітаційний центр, метою якого є допомога та реабілітація бурих ведмедів із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Тут умови для утримання тварин максимально наближені до природних, що сприяє відновленню природних інстинктів та поведінки. Створений за підтримки міжнародного благодійного фонду Four Paws. Розташований він за 15 км від Львова у природному заповіднику “Розточчя”.

Ведмежий притулок «Домажир» відчинив свої двері для відвідувачів після карантину, 20 червня.