На Львівщині IT-компанії розробили карту поширення к-вірусу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівська ОДА у співпраці із Lviv IT Cluster (UNITED FOR HEALTH) та N-iX розробили карту області, яка в онлайн режимі у розрізі місцевості показує поширення нового к-вірусу у регіоні – демонструє, з яких районів пацієнти із підтвердженим діагнозом.

Карта оновлюється на базі інформації про підтверджені ПЛР-тестами випадки нового коронавірусу, пише пресслужба ЛОДА.

Карта відображає головні центри локалізації захворювання, зміну яких можна постійно відстежувати. Карта інформує мешканців Львова та області про поширення захворювання для того, аби запобігти утворенню можливих епідеміологічних кластерів.

Наразі на порталі зібрали дані 553 пацієнтів, що було відомо станом на 5 травня. Дані на карті оновлюються раз в кілька днів.

Ознайомитись із картою можна за посиланням (оновлено: сайт може тимчасово не працювати через велике навантаження системи користувачами, тому спробуйте пізніше, якщо стикнули з цим).

Ще один чат-бот розробляє компанія Bots Crew. Його мета — контролювати загальний стан здоров’я мешканців Львова завдяки даним, отриманим від кожного користувача. Чат-бот пропонуватиме кожному короткі опитування щодо стану власного здоров’я, на основі отриманих даних таких опитувань формуватиметься загальна база даних, з якої можна отримати інформацію про можливі симптоми к-вірусу. Це ще одна можливість виявляти кластери спалаху хвороби. До прикладу, якщо велика кількість мешканців одного району вказує своїми симптомами високу температуру тіла та сухий кашель, це є чітким сигналом для того, аби саме в цьому районі міста сконцентрувалися на масовому тестуванні на вірус.

Загалом, станом на 8 ранку сьомого травня у Львові та на Львівщині 595 підтверджених випадків інфікування к-вірусом, що аж на 42 випадки більше добою раніше. 17 з них – летальні, 128 пацієнтів одужали, активних – 450.

Всього проведено майже 5 тисяч лабораторних дослідження на виявлення к-вірусу методом ПЛР.

Share.