Понеділок, 4 Березня

На Львівщині є загроза прориву дамби й затоплення 7 сіл – ДСНС

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині піднявся рівень води в річці, що може спровокувати прорив дамби і затоплення окремих прирiчкових населених пунктiв в Самбiрському районi.

Про це повідомляє ДСНС України.

“В другiй половинi доби 5 липня на р.Стрв’яж бiля с.Луки (Самбiрський р-н, Львiвська обл.) очiкується продовження формування максимального рiвня води чергової паводкової хвилi.

При цьому iснує загроза прориву дамби та початкове затоплення окремих прирiчкових населених пунктiв в Самбiрському районi (сс.Бабино, Пиняни, Чернихiв, Нижне, Острiв, Луки, Хлопчицi)”, – йдеться у повідомленні.

У ДСНС також попередили, що за даними УкрГідрометцентру, 5-6 липня на р. Прип’ять в створі поста Річиця, при подальшому пiдйомi рiвня води з добовою iнтенсивнiстю 1-3 см за добу, можливе досягнення вiдмiтки затоплення присадибних ділянок в с. Пiдгiр’я (Ратнiвський р-н, Волинська обл.).

Крім того, у зв’язку з очiкуваними значними опадами в гiрськiй частинi, протягом 5 липня, на рiчках басейнiв Прута та Сiрету очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,2-0,7 м. У мiсцях випадiння сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.