Неділя, 26 Травня

На Львівщині 13-річна школярка народить дитину від неповнолітнього односельчанина

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

13-річна дівчинка 8 класу в одному із сіл Кам’янка-Бузького району завагітніла від 15-річного  односельчанина із 9 класу. Протягом 8 місяців дівчинка приховувала свою вагітність від батьків та усіх інших, інформує Zaxid.net.

Про школярку всі відгукуються доволі позитивно. А у вагітності її мама звинувачує саме доньку, відмовившись писати заяву на батька.

«У селі про вагітну школярку дізналися десь два тижні тому. Раніше лише ходили чутки, соціальні служби викликали маму дівчинки, але вона ніяк не приходила. Прийшла аж під примусом, після повідомлення на її роботу. Працівники соцслужб їй поставили питання «в лоб», ну і вона підтвердила, що то правда», – розповів сільський голова.

Директорка школи прокоментувала виданню, що їхня учениця ніколи не пропускає уроків, хоча вчиться посередньо. Дівчинка дуже добра і має лише кілька близьких подруг. Сім’я, у якій вона росте – неблагополучна та багатодітна, проживає родина у цьому селі вже 17 років, хоча досі тут не прописана. Бабуся, мама та четверо дітей, серед яких вагітна школярка, живуть всі разом в одній кімнаті.

«Мама дівчинки звинувачує у тому, що сталося лише свою доньку, мовляв та сама винна, що з ним лягала. Я в неї питаю, чи він тебе змушував? А вона каже – ні. Але в розмові ми почули, що він навіть ловив рибу і давав їй за то. Я в шоці була», – стверджує директорка школи.

У школі зміни у зовнішності школярки помітили на початку грудня. З її мамою з тих пір ніяк не могли вийти на зв’язок і лише після тиску спецслужб це вдалось зробити.

Про хлопця відомо, що він також з неблагополучної сім’ї. Два роки тому його маму звинуватили у неналежному виконанні батьківських обов’язків через смерть однорічної доньки. А сам хлопець у дев’ятому класі ледь вміє писати.

У прес-службі поліції Львівщини не коментують цієї ситуації, адже у ній фігурують двоє неповнолітніх. Зараз правоохоронці проводять розслідування, а встановити батька дитини зможуть лише після народження дитини.