Понеділок, 4 Березня

На кордоні з Польщею створили зону для обстеження людей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На полько-українському кордоні на пункті пропуску “Краковець – Корчова” встановили намет, де цілодобово проводять обстеження та анкетування осіб, що перетнули кордон, а також здійснюють тестування людей. Про це повідомляє Яворівська районна державна адміністрація.

Відомо, що як тільки вийшли нові зміни в постанову КМУ 211 щодо перетину кордону в Україні, голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський та перший заступник голови Віталій Денега за дорученням ЛОДА прийняли відповідні рішення для налагодження роботи на пункті пропуску “Краковець – Корчова”.

Відтак встановлено палатку, де 4 медичних працівники цілодобово проводять обстеження.

Так з 15 по 17 квітня 2020 року здійснено обстеження 36036 осіб, за попередню добу – 851, а починаючи з початку доби 18.04.20 – 410 осіб.

“За цей період відправлено 10 людей з Львівської області у Немирівський протитуберкульозний санаторій, який визначено як заклад для обсервації. Протестовано 600 чоловік, з відповідними симптомами, з них 2 людей з позитивним CoVId-19 (Львівська, Полтавська обл.). Робота на кордоні триває постійно. Святкуйте Великдень вдома”, – йдеться у повідомленні.