Середа, 29 Березня

На кордоні у Львівській області вилучили смартфони та зарядні станції на 25 млн грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській області детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) виявили та затримали автомобіль із незадекларованим в Україні вантажем. В результаті було вилучено товари на 25 млн грн – телевізори, зарядні станції, мобільні телефони та планшети, повербанки та інша електроніка, загалом понад 1500 одиниць продукції.

На момент затримання автомобіль вже пройшов митний контроль міжнародного пункту пропуску. Про це повідомила прес-служба ВЕБ.

Під час обшуку детективи виявили документи про походження товару та підтверджують його декларування на митній посаді сусідньої держави. А ось під час перетину митного кордону України декларування товарів не здійснювалося.

“Вантажний автомобіль із причепом завозив товари в Україну з ухиленням від митних платежів. За результатами невідкладних обшуків виявлено товарно-матеріальні цінності, зокрема: телевізори, зарядні станції, мобільні телефони та планшети, портативні зарядні пристрої, інша електронна техніка та товари”, – йдеться у повідомленні.

Слідчі дії продовжуються. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 КК України (ухиленням від сплати податків, зборів (митних платежів). Встановлюються обставини скоєння злочину).