На Коперника за 5,8 млн облаштують пішохідно-велосипедну доріжку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові планують реконструювати верхню частину алеї вулиці Коперника, що розташована між вулицями Грабовського та Академіка Колесси. Реалізовувати проект можуть розпочати з квітня цього року.

Про це у коментарі 032.ua розповів директор ЛКП “Інститут просторового розвитку” Олег Шмід.

“Це спільна велосипедно-пішохідна доріжка, яка дасть доступ дітям до того закинутого і занедбаного куточку під мурами монастиря святого Лазяря,” – пояснив Олег Шмід.

© ЛКП “Інститут просторового розвитку”

© ЛКП “Інститут просторового розвитку”

Зі слів посадовця, у рамках проекту облаштують умови для підйому велосипедистів на верхню частину алеї. Також обіцяють встановити пандуси та зробити сходи для пішоходів, аби там не було слизько ходити взимку. Наявність підпірної стіни дасть можливість безпечно розширити стежку, відтак місця буде вдосталь і для пішоходів, і для велосипедистів. У місцях розширення цієї алеї планують встановити лавки для відпочинку людей. Також планують повністю оновити зелені насадження, посадивши нові кущі та дерева.

© ЛКП “Інститут просторового розвитку”

© ЛКП “Інститут просторового розвитку”

“Думаю, що цього місяця ми пройдемо експертизу. Тоді буде оголошено тендер. Він буде тривати десь місяць або півтора. Це означає, що десь спочатку квітня, можливо, почнеться реалізація,” – розповів Олег Шмід.

Проте точна дата початку робіт залежить від замовника — Галицької райадміністрації.

“Вартість будівництва ще не пройшла експертизу. Проте є умовна сума, інвестиційно рекомендована вартість проекту — 5 млн 800 тис грн,” – розповів інженер-проектувальник у частині кошторисної документації у ЛКП “Інститут Просторового Розвитку” Юрій Послідніченко.

© ЛКП “Інститут просторового розвитку”

З його слів, в цю суму також входять типи запланованих робіт: вантажні роботи, облаштування тротуарних покриттів, опірних стін, освітлення інженерних мереж, водовідведення, польовові роботи, укріплення стіни, а також озеленення та встановлення вуличних меблів.