Середа, 28 Лютого

На Херсонщині вбили нардепа-зрадника Ковальова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На окупованій Херсонщині вбили колаборанта, колишнього нардепа Олексія Ковальова.

Про це повідомило джерело УП в “Слузі народу” підтвердило інформацію про смерть Ковальова. “Так, правда”, – відповів співрозмовник.

Водночас пропагандистські Telegram-канали інформують, що біля будинку Ковальова в Голій Пристані “багато поліції та військових”.

За даними воєнкора Андрія Цаплієнка, Ковальов “був зарізаний у власному будинку. … Його дружина з асфіксією, її зараз відкачують”.

Також декілька джерел видання “Мост” у правоохоронних органах опосередковано підтвердили інформацію про смерть Ковальова. Однак видання зазначає, що джерела обережні з твердженнями, оскільки є вірогідність інсценування.

Нагадаємо, на початку квітня 2022 року Олексій Ковальов написав, що перебуває у Голій Пристані на Херсонщині попри російську окупацію, щоб “працювати у своєму окрузі”. ДБР відкрило кримінальне провадження відносно нього.

3 травня Ковальова виключили з фракції “Слуга народу”. Коли 8 червня Ковальов зізнався, що співпрацює з російськими окупантами на Херсонщині, фракція “Слуга народу” закликала Верховну Раду позбавити його мандату.

22 червня начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов підтвердив, що автомобіль Ковальова було підірвано в Херсонській області. 30 червня в інтерв’ю російським пропагандистам Ковальов заявив, що пережив замах.

За даними ДБР, на початку липня Ковальов обійняв посаду заступника голови у незаконно створеному окупаційною адміністрацією держави-агресора “уряді Херсонської області”.

6 липня генпрокурор повідомила Ковальову про підозру. Його оголошено в розшук. Майно Ковальова перейшло в управління АРМА.