Середа, 22 Травня

На карантині: по телевізору та онлайн показуватимуть уроки з 12 шкільних предметів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Телеканал “Київ” під час карантину покаже відеоуроки зі шкільної програми з 12 предметів. Про це йдеться на сторінці телеканалу у Facebook.

“Введення карантину в столиці у зв’язку з загрозою епідемії коронавірусу — не привід відмовитися повністю від навчальних занять для школярів! Тому ми спільно з Департамент освіти і науки Києва починаємо з 16 березня трансляцію відеоуроків, які в прямому ефірі проведуть кращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв”, – йдеться у повідомленні

Зазначається також, що це допоможе учням 11-х класів не відстати від програми та підготуватися до здачі ЗНО. Як вважають в Департаменті освіти, трансляції будуть корисні також і випускникам, які хотіли б перескласти ЗНО.

Відеоуроки будуть виходити щодня по буднях, по три-чотири на день. Тривалість – 30 хвилин. Всього в програмі трансляцій — 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови. Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30.

Відеоуроки транслюватимуся до кінця карантину. Також телеканал планує продовжувати цей проєкт і зробити постійну програму “Відкритий урок”.

Також відео можна буде подивитися на їхньому Youtube каналі.