Понеділок, 15 Квітня

На яких вулицях зараз триває капітальний ремонт і які готуються до реконструкції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові триває капітальний ремонт великих вулиць. Зокрема, роботи відбуваються на вул. Д. Апостола, вул. Миколайчука, вул. Хуторівка, вул. Шевченка, вул. Б. Хмельницького, пл. Двірцева та ін. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, також оголошено тендери на проведення капітального ремонту вул. Пилипа Орлика та вул. С. Бандери.

«Зараз в роботі вул. Миколайчука. На 80% роботи зроблені. Підходимо до цвинтаря, і будемо облаштовувати розворотне кільце.

В роботі перша і друга частини вул. Курмановича. Роботи завершимо вкінці серпня — на початку вересня. Також працюємо на двох ділянках вул. Д. Апостола. Розпочали ремонт вул. Б. Хмельницького. Оголошено тендер на проведення капітального ремонту вул. Пилипа Орлика та вул. Степана Бандери. Підготовлена документація на ремонт вул. Личаківської, на ділянці від вул. Букова до межі міста.

Тривають роботи на двох велодоріжках — на пр. Чорновола і на вул. Княгині Ольги.

Це великі об’єкти, де проводяться чи будуть проводитися капітальні роботи із заміною усіх мереж. До осені основна частина робіт буде виконана. Та звичайно, що будуть перехідні об’єкти — це вул. Б. Хмельницького, вул. С. Бандери”, — розповіла Ірина Маруняк.

Замовником робіт на більшості з цих вулиць є ЛКП «Львівавтодор». Зокрема на замовлення підприємства проводиться ремонт вул. Шевченка, пл. Двірцева та облаштування гравійної дороги до мікрорайону «Білогорща».

«На пл. Двірцева проводимо роботи з облаштування фонтану, а щодо скверу, то підрядник замовляє необхідні матеріали, і найближчим часом розпочне роботи. Триватимуть вони до кінця вересня цього року.

Натомість на вул. Шевченка підрядник завершує заміну всіх інженерних мереж і як тільки все фіналізує, розпочне стелити асфальт, облаштовувати трамвайну колію, освітлення та ін”, — додала Оксана Єстеферова, директор ЛКП «Львівавтодор».

Також районні адміністрації проводять капітальні ремонти внутрішньо квартальних вулиць, ремонт дворів і громадських просторів.