Вівторок, 28 Травня

На фронті загинув львів’янин Олексій Тарасьєв

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На війні із росією загинув 40-річний львів’янин Олексій Тарасьєв. Він був братом відомої львівської волонтерки, директорки благодійного фонду «Крила надії» Наталії Ліпської.

«Мій брат Олесь, Чахл, Товстий, Ребе, Олексій Тарасьєв загинув», – написала Наталія Ліпська.

Як повідомила у коментарі Тvoemisto.tv Наталія Ліпська, її брат народився 20 вересня 1981 року, жив у Львові, грав у гру «Що? Де? Коли?», любив ходити у гори. Був талановитим хіміком і тривалий час працював у «Галнафтогазі», згодом – у приватних проєктах.

На початку війни Олексій Тарасьєв пішов до територіальної оборони ЗСУ. Був бойовим солдатом-медиком. Друзі та знайомі згадують про нього, як про чудову людину, інтелектуала, завжди позитивного, з тонким почуттям гумору, який любив мандрівки, розповіді про гори.

«Цей холод втрат. От якось коли весела, життєрадісна і дуже розумна людина раптово гине від якоїсь хвороби чи чадного газу, то якось розумієш, що це стихія. Але, коли найкращих забирає війна, то лишається тільки люта лють», – написала керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

Загинув Олексій Тарасьєв 12 червня на Харківському напрямку. Коли поховають Олексія Тарасьєва, наразі невідомо – про це повідомлять додатково.