Середа, 28 Лютого

На фронті загинув актор і режисер Андрій Павленко

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У неділю, 10 грудня, стало відомо про загибель українського актора і режисера Андрія Павленка. Чоловік захищав Україну на фронті. Про це повідомила дружина актора Дарія Орєхова у Facebook.

“Війна нікого не шкодує… війна забирає наших рідних і коханих! Війна забрала Андрія Павленка. День прощання з Андрієм повідомлю згодом! Я буду дуже сумувати за тобою, коханий”, – написала вона.

Орєхова зазначила, що дату прощання з Андрієм напише пізніше. У коментарях до допису користувачі залишають слова підтримки і співчуття родині загиблого військового.

У Павленка залишилось двоє дітей.

Український актор Олесь Каціон також написав у соцмережі, що Павленко був талановитим актором, режисером-документалістом, військовослужбовцем ЗСУ, люблячим батьком та справжнім патріотом України.

“Це жахливе потрясіння для всіх, хто його знав. Прощання з Андрієм, дату та місце буду уточнювати і повідомляти”, – зазначив актор.

Відомо, що Андрій Павленко знімався у таких стрічках: “Жіночий лікар”, “Лист очікування”, “Дев’ять життів Нестора Махна”, “Пристрасті за Чапаєм”, “Перевертень у погонах”, “Фото на документи”, “Сашка” та ін.

Напередодні після поранення на фронті помер актор Василь Кухарський – виконавець ролі козака Максима Оси у фільмі “Максим Оса і золото песиголовця”.