Вівторок, 21 Травня

На Франківщині під час проводів полеглого Героя молодь роз’їжджала містом під роспопсу, – військовий

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Косові на Івано-Франківщині молодь ганяла містом під російську музику, коли місцеві жителі проводжали в останню путь загиблого на війні воїна

Про це написав на своїй фейсбук-сторінці військовослужбовець Назар Александрук, передає “Еспресо.Захід“.

За його словами, вони відкрито насміхались та порушували правила дорожнього руху, їдучи прямо за поліцейськими автівками.

“В тилу весело??? Роман Запоточний ви відповідаєте за порядок в тилу! А у вас у**bku в рідному Косові під роsпопсу ганяють містом, під час проводів полеглого Героя в центрі міста їдуть за поліцейськими машинами і насміхаються, викладають відео, де на червоне пересікають перехрестя, а вам все не на часі. Поліція Івано-Франківської області ви там притомні з такими керівниками? Це ваша пряма вина і відповідальність!!!” – написав Александрук.

Військовий сподівається, що батьки впізнають своїх дітей, які ганяють Косовом під російські пісні, і вплинуть на них.

“Ну і до батьків дівчаток, що такі щасливі верещать під роспопсу і катаються Косовом! Можливо у вас ще не все втрачено. Ви точно впізнаєте своїх чад. До батьків бикоти за кермом звертатись марно… мають бути дії! Вашим гнидам в коменти пишуть слава ***рашкам і вони мовчать”, – додав Назар Александрук.